logo_PFRON.jpg
   

Facebook LikeBox  

   

To jest nasza siedziba, mieści sie przy ulicy Mickiewicza 61 w Toruniu w zabytkowej kamienicy Bydgoskiego Przedmieścia.

 

WTZ PZN to kameralna placówka licząca 24 uczestników. Taka liczba podopiecznych pozwala nam na tworzenie rodzinnej i przyjaznej atmosfery, pracę w małych grupach oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zajęcia odbywają się  w ramach pięciu pracowni. Realizujemy zadania z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, zmierzające do ogólnego rozwoju i usprawniania naszych podopiecznych a w konsekwencji do podjęcia przez nich pracy zawodowej. 

Zapewniamy codzienny zdrowy i smaczny posiłek, przygotowany w ramach treningu kulinarnego a za udział w zajęciach i przestrzeganie regulaminu WTZ co miesiąc uczestnicy otrzymują trening ekonomiczny, czyli tzw. kieszonkowe:)

Dużym  atutem jest to, iż posiadamy własny samochód. Przywozimy i  odwozimy nim tych uczestników, którzy samodzielnie nie mogą dotrzeć na zajęcia. Własny transport niewątpliwie ułatwia nam swobodny udział w zawodach sportowych, festiwalach i przeglądach artystycznych dla osób niepełnosprawnych, organizowanych w innych miejscowościach.

Obecnie w zajęciach w WTZ PZN mogą brać udział wszystkie osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i wskazaniem w orzeczeniu na rehabilitację w WTZ a nie tak jak dawniej, tylko niewidomi i słabo widzący.

ZAPRASZAMY!!! 

 

   
   

Aktualny czas  

   

Kartka z kalendarza  


Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga
   

Licznik odwiedzin  

   

My na Facebooku  

facebook button-logo

   
© KAROLEK